Steinelcz.cz

STEINEL – německý výrobce od r.1959. Vývoj, výroba a inovace v oblasti pohybových senzorů, osvětlení, horkovzdušného a lepícího nářadí

Steinel

Skupina STEINEL
V roce 1959 byla založena společnost STEINEL v Herzebrock-Clarholz. Od té doby se společnost STEINEL neustále vyvíjí od průkopníka k vedoucímu technologickému a inovačnímu segmentu trhu s řízením osvětlení technologií snímačů, jakož i zařízeními pro horký vzduch a horkovzdušnými pistolemi. Vlastní vývojová centra v Německu, České republice a Švýcarsku vyrábějí inovativní a inteligentní výrobky světové proslulosti. Výroba probíhá výhradně ve vlastních závodech společnosti v Německu, Švýcarsku, Rumunsku a Moldavské republice. Made in Europe je recept na úspěch společnosti STEINEL.

Naše značky
Značky STEINEL a divize STEINEL PROFESSIONAL a STEINEL SOLUTIONS nabízejí dnes produkty a řešení pro domácí zlepšení, profesionální uživatele a průmysl. Hlavními oblastmi produktu jsou automatické světelné a termo nářadí.
Vysoce kvalitní výrobky pro domácí výrobky se prodávají prostřednictvím značky STEINEL prostřednictvím vybraných prodejen DIY. Výrobky „Made by STEINEL“ jsou oceňovány po celém světě pro jejich dobrou funkčnost, snadné použití, dobrou hodnotu za peníze a dlouhověkost.
Značka STEINEL PROFESSIONAL obsahuje inteligentní produkty určené pro profesionální požadavky a sofistikované systémy pro profesionální uživatele.
Přizpůsobené projekty od vývoje až po výrobu až po kompletní logistiku realizuje STEINEL SOLUTIONS v Einsiedelnu / Švýcarsku. Známé společnosti jako Nespresso, BOSCH, Gira nebo Kärcher, jako renomovaní zákazníci firmy STEINEL SOLUTIONS, využívají atraktivní know-how společnosti STEINEL.